Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

Údržbář - elektro

Location: Kadaň, Czech Republic
About the employment: Full time

Send us your CV in the application email. Enter the job title in the subject of your email.

Send application

Požadujeme

Min. vyučen - SOU

Min. 1 rok praxe výhodou, jinak vhodné i pro absolventy

Vyhláška 50/78 sb. Paragraf 6

Znalost údržby strojů, zámečnické zaměření Alespoň základní znalost práce s PC Řidičský průkaz sk. B

Flexibilita, manuální zručnost, týmový přístup, pečlivost, spolehlivost, technické myšlení

Švédská společnost se sídlem v Kadani hledá vhodné kandidáty do svého závodu na pozice:

Náplň práce

Údržba a opravy výrobní linky a pomocných strojů

Údržba a opravy technologií budov, opravy výrobního zařízení Provádění kontrol elektro zařízení

Spolupráce při opravách prováděných s externími firmami Aktivní vyhledávání možností zlepšení funkčnosti zařízení Vedení skladu náhradních dílů apod.

Nabízíme

Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti Přístup k nejmodernějším technologiím Odpovídající platové ohodnocení

Příspěvek na dopravu

5 týdnů dovolené, zdravotní volno

Příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění Příspěvek na péči o zdraví

Stravenky hrazené plnou částí zaměstnavatelem

Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: monika.riegrova@arlaplast.com

Počet volných míst: 1

Pracovník údržby - formař, údržbář vytlačovacích forem

Požadujeme

Min. vyučen - SOU (mechanik, zámečník, opravář zemědělských strojů) Znalost údržby strojů, zámečnické zaměření

Znalost obsluhy tlakových nádob a plynového zařízení Alespoň základní znalost práce s PC

Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Čištění/údržba/oprava extruzních hlav

Údržba a pomocné opravy výrobní linky a pomocných strojů Sledování revizí a informace o potřebě provedení Spolupráce s údržbářem elektro

Aktivní vyhledávání možností zlepšení funkčnosti zařízení

Vedení skladu náhradních dílů, podněty k objednávkám

Příprava vstupních materiálů, organizace skladu

Práce ve směnném provozu (RON) Počet volných míst: 1