Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

FINANČNÍ PODNIKOVÝ SPECIALISTA

Location: Kadan, Czech Republic

Send us your CV in the application email. Enter the job title in the subject of your email.

Send application

 ARLA PLAST, s.r.o. ŠVÉDSKÁ SPOLEČNOST ZABÝVAJÍCÍ SE VÝROBOU POLYKAROBNÁTOVÝCH DESEK SE SÍDLEM V KADANI HLEDÁ VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI:

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe min. 3 roky v účetnictví
  • Dobrá znalost účetních a daňových předpisů, pokročilé znalosti v oblasti daní
  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (účetní SW Pohoda výhodou)
  • Komunikační znalost AJ podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost, analytické myšlení, samostatnost spolehlivost, zákaznický přístup
  • Ochotu se dále vzdělávat

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupráce na zpracování reportů, analýz a jejich prezentace mateřské společnosti /dohledovým orgánům akciového trhu
  • Zajišťování dat a podkladů dle specifikace mateřské společnosti
  • Úzká spolupráce s AM/FM/ a účetním specialistou v účetních záležitostech firmy, účtování účetních operací v SW Pohoda a spolupráce na standardních úkolech účetního oddělení
  • Podílení se na vypracování měsíčních a ročních uzávěrek, zastupování FM ve vybraných účetních agendách, uzávěrkové operace
  • Komunikace s ostatními odděleními firmy a třetími stranami (banky, orgány státní správy apod.), běžná administrativa
  • Aktivní spolupráce při finančním auditu, kontrolách apod.
  • Práce s bankovním a účetním systémem

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu, zdravotní volno
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě
  • 7,5 hodinový úvazek/den

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: monika.riegrova@arlaplast.com