Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

Operátor linky

Location: Kadan, Czech Republic

Send us your CV in the application email. Enter the job title in the subject of your email.

Send application

ARLA PLAST, s.r.o. ŠVÉDSKÁ SPOLEČNOST SE SÍDLEM V KADANI HLEDÁ VHODNÉ KANDIDÁTY DO SVÉHO ZÁVODU NA POZICE:

  1. Operátor linky (výroba - nepřetržitý)
  2. Operátor linky (drtička – třísměnný i nepřetržitý)

OČEKÁVÁME:

  • Praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici a praxe z prostředí sériové výroby vítána
  • Zkušenosti v oblasti zpracování plastů výhodou
  • Technické myšlení, manuální zručnost (výroba)
  • Flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha výrobní linky a drtičky v souladu s pracovními postupy (Výroba – fyzicky náročnější práce)
  • Práce ve směnném provoze (třísměnný, nepravidelný nebo nepřetržitý)
  • Práce na drtičce vhodná i pro důchodce

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu 1000 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (sick days)
  • Příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění
  • Motivační příspěvek na péči o zdraví (wellness, sportovní aktivity a kurzy)
  • Stravenky hrazené plnou částí zaměstnavatelem
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě atd

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: monika.riegrova@arlaplast.com  (do předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici). V případě dotazů volejte tel. číslo: 725 889 832