Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

FINANČNÍ ASISTENT/KA

Location: Kadan, Czech Republic

Send us your CV in the application email. Enter the job title in the subject of your email.

Send application

  POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe min. 3 roky v účetnictví
  • Dobrá znalost účetních a daňových předpisů, pokročilé znalosti v oblasti daní
  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (účetní SW Pohoda výhodou)
  • Komunikační znalost AJ podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost, analytické myšlení, samostatnost spolehlivost, zákaznický přístup
  • Ochotu se dále vzdělávat

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spolupráce na zpracování reportů, analýz a jejich prezentace mateřské společnosti /dohledovým orgánům akciového trhu
  • Zajišťování dat a podkladů dle specifikace mateřské společnosti
  • Podílení se na vypracování měsíčních a ročních uzávěrek
  • Komunikace s ostatními odděleními firmy a třetími stranami (banky, orgány státní správy apod.), běžná administrativa
  • Aktivní spolupráce při finančním auditu, kontrolách apod.
  • Práce s bankovním a účetním systéme

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu, zdravotní volno
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě
  • 7,5 hodinový úvazek/den