Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

Údržbář - elektro

Location: Kadan, Cezch Republic

Send us your CV in the application email. Enter the job title in the subject of your email.

Send application

Švédská společnost se sídlem v Kadani hledá vhodné kandidáty do svého
závodu na pozice:

Pozice vhodná také pro absolventy

Požadujeme
Min. vyučen - SOU
Min. 1 rok praxe výhodou
Vyhláška 50/78 sb. Paragraf 6
Znalost údržby strojů, zámečnické zaměření
Alespoň základní znalost práce s PC
Řidičský průkaz sk.B
Flexibilita, manuální zručnost, týmový přístup, pečlivost, spolehlivost,
technické myšlení

Náplň práce
Údržba a opravy výrobní linky a pomocných strojů
Údržba a opravy technologií budov, opravy výrobního zařízení
Provádění kontrol elektro zařízení
Spolupráce při opravách prováděných s externími firmami
Aktivní vyhledávání možností zlepšení funkčnosti zařízení
Vedení skladu náhradních dílů apod.
Nepřetržitý provoz

Nabízíme
Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
Přístup k nejmodernějším technologiím
Odpovídající platové ohodnocení
Příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené, zdravotní volno
Příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění
Příspěvek na péči o zdraví
Stravenky hrazené plnou částí zaměstnavatelem
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě

Počet volných míst: 1

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky zašlete svůj strukturovaný
životopis na e-mailovou adresu: monika.riegrova@arlaplast.com