Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

LOGISTIK

Lokace: Kadaň, Czech Republic
Zaměstnanecký poměr: Plný úvazek
Žádost podat před: 31. května 2023

Pošlete nám, prosím, e-mailem svůj životopis. Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice.

Send application

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe ve výrobním závodě výhodou
  • MS Office - pokročilá znalost
  • Komunikativní znalost AJ
  • Technické myšlení, kladný přístup k řešení problémů, zákaznický přístup
  • Flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

  • Vyřizování denní agendy, vystavování objednávek expedice
  • Zpracovávání inventur
  • Komunikace s dopravci, spolupráce s výrobním a zákaznickým oddělením
  • Koordinace výdeje / příjmu zakázek
  • Zpracování výrobních dat, reporting
  • Zajišťování dopravy pro hotové výrobky
  • Nákup spotřebního a obalového materiálu

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • Příspěvky zaměstnavatele na důchodové/ životní připojištění
  • Příspěvek na péči o zdraví
  • Stravenky hrazené plnou částí zaměstnavatelem
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: monika.riegrova@arlaplast.com
(do předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici).
V případě dotazů volejte na tel. číslo:
725 889 832.