Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

OPERÁTOR VÝROBY

Location: Pelhřimov, Czech Republic

Pošlete nám, prosím, e-mailem svůj životopis. Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice.

Send application

Náplň práce

  • Obsluha výrobní linky
  • Práce ve směnném provoze (třísměnný)

Očekáváme

  • Praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici vítána
  • Zkušenosti v oblasti zpracování plastů výhodou
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu 1000 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (sick days)
  • Příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění
  • Motivační příspěvek na péči o zdraví (wellness, sportovní aktivity a kurzy) Stravenky hrazené plnou částí zaměstnavatelem
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě atd.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: martina.vaverkova@arlaplast.com.

V případě dotazů volejte tel. číslo: 564 034 089.