Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

Location: Kadaň, Czech Republic
About the employment: Full time

Pošlete nám, prosím, e-mailem svůj životopis. Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice.

Send application

Požadujeme

  • Min. vyučen - SOU
  • Min. 1 rok praxe výhodou, jinak vhodné i pro absolventy
  • Vyhláška 50/78 sb. Paragraf 6
  • Znalost údržby strojů, zámečnické zaměření
  • Alespoň základní znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilita, manuální zručnost, týmový přístup, pečlivost, spolehlivost, technické myšlení

Náplň práce

  • Údržba a opravy výrobní linky a pomocných strojů
  • Údržba a opravy technologií budov, opravy výrobního zařízení
  • Provádění kontrol elektro zařízení
  • Spolupráce při opravách prováděných s externími firmami
  • Aktivní vyhledávání možností zlepšení funkčnosti zařízení
  • Vedení skladu náhradních dílů apod

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • Příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění
  • Příspěvek na péči o zdraví
  • Stravenky hrazené plnou částí zaměstnavatelem
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: monika.riegrova@arlaplast.com
(do předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici).
V případě dotazů volejte na tel. číslo:
725 889 832.